S472M47Z5UP65K0R
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
S472M47Z5UP65K0R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S472M47Z5UP65K0R
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 4700PF 2KV Z5U RADIAL
Podatkovni listi: 1.S472M47Z5UP65K0R.pdf2.S472M47Z5UP65K0R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S472M47Z5UP65K0R
Številka dela S472M47Z5UP65K0R Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 4700PF 2KV Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 760949 pcs Podatkovni list 1.S472M47Z5UP65K0R.pdf2.S472M47Z5UP65K0R.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.472" Dia (12.00mm) Serija S
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 1289PH
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc Zmogljivost 4700pF