SF4004-TAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
SF4004-TAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SF4004-TAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE AVAL 1A 400V SOD-57
Podatkovni listi: SF4004-TAP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SF4004-TAP
Številka dela SF4004-TAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE AVAL 1A 400V SOD-57 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 255592 pcs Podatkovni list SF4004-TAP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 400V
Paket naprave za dobavitelja SOD-57 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 50ns
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer SOD-57, Axial
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Avalanche natančen opis Diode Avalanche 400V 1A Through Hole SOD-57
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 400V Tok - Povprečni popravek (Io) 1A