SFR16S0001102FR500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
SFR16S0001102FR500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFR16S0001102FR500
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 11K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: SFR16S0001102FR500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFR16S0001102FR500
Številka dela SFR16S0001102FR500 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 11K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3784790 pcs Podatkovni list SFR16S0001102FR500.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.138" L (1.90mm x 3.50mm)
Serija SFR16S Odpornost 11 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 2306 187 11103
5033ED11K00F12AF5
PPC11.0KXTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 11 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film