SFR16S0001183FA500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
SFR16S0001183FA500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFR16S0001183FA500
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 118K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: SFR16S0001183FA500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFR16S0001183FA500
Številka dela SFR16S0001183FA500 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 118K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2882748 pcs Podatkovni list SFR16S0001183FA500.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.138" L (1.90mm x 3.50mm)
Serija SFR16S Odpornost 118 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 118 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film