SFR16S0005231FR500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
SFR16S0005231FR500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFR16S0005231FR500
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 5.23K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: SFR16S0005231FR500.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SFR16S0005231FR500
Številka dela SFR16S0005231FR500 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 5.23K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2879798 pcs Podatkovni list SFR16S0005231FR500.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.138" L (1.90mm x 3.50mm)
Serija SFR16S Odpornost 5.23 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 2306 187 15232
5033ED5K230F12AF5
PPC5.23KXTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 5.23 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film