SFR2500003601JR500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
SFR2500003601JR500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFR2500003601JR500
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 3.6K OHM 0.4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: SFR2500003601JR500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFR2500003601JR500
Številka dela SFR2500003601JR500 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 3.6K OHM 0.4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3891711 pcs Podatkovni list SFR2500003601JR500.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Serija SFR25 Odpornost 3.6 kOhms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3.6 kOhms ±5% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film