SFR2500007152FR500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
SFR2500007152FR500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFR2500007152FR500
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 71.5K OHM 0.4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: SFR2500007152FR500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFR2500007152FR500
Številka dela SFR2500007152FR500 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 71.5K OHM 0.4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5581538 pcs Podatkovni list SFR2500007152FR500.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Serija SFR25 Odpornost 71.5 kOhms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Reel (TR)