SFR25H0002499FR500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
SFR25H0002499FR500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFR25H0002499FR500
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 24.9 OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: SFR25H0002499FR500.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SFR25H0002499FR500
Številka dela SFR25H0002499FR500 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 24.9 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3331505 pcs Podatkovni list SFR25H0002499FR500.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Serija SFR25H Odpornost 24.9 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 24.9 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film