SFR25H0003003JA500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
SFR25H0003003JA500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFR25H0003003JA500
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 300K OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: SFR25H0003003JA500.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SFR25H0003003JA500
Številka dela SFR25H0003003JA500 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 300K OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4109947 pcs Podatkovni list SFR25H0003003JA500.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Serija SFR25H Odpornost 300 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 300 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film