SIHP25N40D-E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
SIHP25N40D-E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIHP25N40D-E3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka MOSFET N-CH 400V 25A TO-220AB
Podatkovni listi: 1.SIHP25N40D-E3.pdf2.SIHP25N40D-E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIHP25N40D-E3
Številka dela SIHP25N40D-E3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis MOSFET N-CH 400V 25A TO-220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49745 pcs Podatkovni list 1.SIHP25N40D-E3.pdf2.SIHP25N40D-E3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 170 mOhm @ 13A, 10V
Odmik moči (maks.) 278W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1707pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 88nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 400V
natančen opis N-Channel 400V 25A (Tc) 278W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 25A (Tc)