SMM02040C1302FB300
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
SMM02040C1302FB300 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMM02040C1302FB300
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 13K OHM 1% 1/4W MELF 0204
Podatkovni listi: SMM02040C1302FB300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMM02040C1302FB300
Številka dela SMM02040C1302FB300 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 13K OHM 1% 1/4W MELF 0204 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1744654 pcs Podatkovni list SMM02040C1302FB300.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Mini MELF Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Serija SMM0204 Odpornost 13 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer MELF, 0204 Druga imena 749-1297-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 13 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thin Film