SMM02040D2003CB300
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
SMM02040D2003CB300 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMM02040D2003CB300
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 200KOHM 0.25% 1/4W MELF 0204
Podatkovni listi: SMM02040D2003CB300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMM02040D2003CB300
Številka dela SMM02040D2003CB300 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 200KOHM 0.25% 1/4W MELF 0204 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 372983 pcs Podatkovni list SMM02040D2003CB300.pdf
Toleranca ±0.25% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Mini MELF Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Serija SMM0204 Odpornost 200 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0204 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 200 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thin Film