ST32TA301
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
ST32TA301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST32TA301
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka TRIMMER 300OHM 0.125W J LEAD TOP
Podatkovni listi: ST32TA301.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ST32TA301
Številka dela ST32TA301 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis TRIMMER 300OHM 0.125W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5996 pcs Podatkovni list ST32TA301.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.134" x 0.134" Face x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
Serija ST-32 Odporen material Cermet
Odpornost 300 Ohms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena ST32TA301TR
Število obratov 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis 300 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment