ST5TW202
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST5TW202
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka TRIMMER 2K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Podatkovni listi: ST5TW202.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ST5TW202
Številka dela ST5TW202 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis TRIMMER 2K OHM 0.25W GW TOP ADJ Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5487 pcs Podatkovni list ST5TW202.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.236" x 0.169" Face x 0.266" H (6.00mm x 4.30mm x 6.75mm)
Serija ST5 Odporen material Cermet
Odpornost 2 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena ST-5TW202
ST5W202TR
Število obratov 14 Tip montaže Surface Mount
natančen opis 2 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment