SUM110P06-07L-E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
SUM110P06-07L-E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SUM110P06-07L-E3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka MOSFET P-CH 60V 110A D2PAK
Podatkovni listi: SUM110P06-07L-E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SUM110P06-07L-E3
Številka dela SUM110P06-07L-E3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis MOSFET P-CH 60V 110A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48780 pcs Podatkovni list SUM110P06-07L-E3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-263 (D2Pak)
Serija TrenchFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.9 mOhm @ 30A, 10V
Odmik moči (maks.) 3.75W (Ta), 375W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena SUM110P06-07L-E3TR
SUM110P0607LE3
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 11400pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 345nC @ 10V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis P-Channel 60V 110A (Tc) 3.75W (Ta), 375W (Tc) Surface Mount TO-263 (D2Pak) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 110A (Tc)