SUP60N02-4M5P-E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
SUP60N02-4M5P-E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SUP60N02-4M5P-E3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka MOSFET N-CH 20V 60A TO220AB
Podatkovni listi: 1.SUP60N02-4M5P-E3.pdf2.SUP60N02-4M5P-E3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SUP60N02-4M5P-E3
Številka dela SUP60N02-4M5P-E3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis MOSFET N-CH 20V 60A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5956 pcs Podatkovni list 1.SUP60N02-4M5P-E3.pdf2.SUP60N02-4M5P-E3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija TrenchFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.5 mOhm @ 20A, 10V
Odmik moči (maks.) 3.75W (Ta), 120W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5950pF @ 10V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 4.5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 20V natančen opis N-Channel 20V 60A (Tc) 3.75W (Ta), 120W (Tc) Through Hole TO-220AB
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)