T16B686K100EZSS
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
T16B686K100EZSS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T16B686K100EZSS
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 68UF 100V 10%
Podatkovni listi: 1.T16B686K100EZSS.pdf2.T16B686K100EZSS.pdf3.T16B686K100EZSS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T16B686K100EZSS
Številka dela T16B686K100EZSS Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 68UF 100V 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.296" Dia x 0.641" L (7.52mm x 16.28mm)
Serija T16 Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1129-1001
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Koda proizvajalca B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Wet Tantalum
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.1 Ohm
natančen opis 68µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 100V Axial 2.1 Ohm Zmogljivost 68µF