T7YA102MB40
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
T7YA102MB40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T7YA102MB40
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: T7YA102MB40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T7YA102MB40
Številka dela T7YA102MB40 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72191 pcs Podatkovni list T7YA102MB40.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Round - 0.276" Dia x 0.230" H (7.00mm x 5.85mm)
Serija T7 Odporen material Cermet
Odpornost 1 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena T7YA-1.0K
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 1 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment