T86C335M025EBAS
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T86C335M025EBAS
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 3.3UF 25V 20% 2312
Podatkovni listi: T86C335M025EBAS.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije T86C335M025EBAS
Številka dela T86C335M025EBAS Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 3.3UF 25V 20% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 4732 pcs Podatkovni list T86C335M025EBAS.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TANTAMOUNT®, T86 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti Fail Safe with Built-in Fuse Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.3 Ohm natančen opis 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 2.3 Ohm
Zmogljivost 3.3µF