T86D157M004EBAS
pregled izdelka
Številka dela: T86D157M004EBAS
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 150UF 4V 20% 2917
Podatkovni listi: T86D157M004EBAS.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije T86D157M004EBAS
Številka dela T86D157M004EBAS Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 150UF 4V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 5790 pcs Podatkovni list T86D157M004EBAS.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TANTAMOUNT®, T86 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti Fail Safe with Built-in Fuse Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 600 mOhm natančen opis 150µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm
Zmogljivost 150µF