T86D686K016ESSL
pregled izdelka
Številka dela: T86D686K016ESSL
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 68UF 16V 10% 2917
Podatkovni listi: T86D686K016ESSL.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije T86D686K016ESSL
Številka dela T86D686K016ESSL Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 68UF 16V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 5402 pcs Podatkovni list T86D686K016ESSL.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TANTAMOUNT®, T86 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti Fail Safe with Built-in Fuse Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 300 mOhm natančen opis 68µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm
Zmogljivost 68µF