T95B156K016CSAL
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T95B156K016CSAL
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 15UF 16V 10% 1611
Podatkovni listi: T95B156K016CSAL.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T95B156K016CSAL
Številka dela T95B156K016CSAL Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 15UF 16V 10% 1611 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 27876 pcs Podatkovni list T95B156K016CSAL.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.110" W (4.00mm x 2.80mm)
Serija TANTAMOUNT®, T95 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1611 (4028 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Koda proizvajalca B Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Lastnosti High Reliability
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 550 mOhm
natančen opis 15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 1611 (4028 Metric) 550 mOhm Zmogljivost 15µF