T95C107K016CSAS
pregled izdelka
Številka dela: T95C107K016CSAS
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 100UF 16V 10% 2812
Podatkovni listi: T95C107K016CSAS.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T95C107K016CSAS
Številka dela T95C107K016CSAS Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 100UF 16V 10% 2812 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 30529 pcs Podatkovni list T95C107K016CSAS.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Serija TANTAMOUNT®, T95 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2812 (7132 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti High Reliability
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 600 mOhm
natančen opis 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 2812 (7132 Metric) 600 mOhm Zmogljivost 100µF