T95D157M010CSSL
pregled izdelka
Številka dela: T95D157M010CSSL
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 150UF 10V 20% 2917
Podatkovni listi: T95D157M010CSSL.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T95D157M010CSSL
Številka dela T95D157M010CSSL Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 150UF 10V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 29691 pcs Podatkovni list T95D157M010CSSL.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.293" L x 0.170" W (7.44mm x 4.32mm)
Serija TANTAMOUNT®, T95 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti High Reliability
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 75 mOhm
natančen opis 150µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 75 mOhm Zmogljivost 150µF