T95D336K025LSAS
pregled izdelka
Številka dela: T95D336K025LSAS
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 33UF 25V 10% 2917
Podatkovni listi: T95D336K025LSAS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T95D336K025LSAS
Številka dela T95D336K025LSAS Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 33UF 25V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 22340 pcs Podatkovni list T95D336K025LSAS.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.293" L x 0.170" W (7.44mm x 4.32mm)
Serija TANTAMOUNT®, T95 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti High Reliability
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 260 mOhm
natančen opis 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 260 mOhm Zmogljivost 33µF