T95R157M020CSAS
pregled izdelka
Številka dela: T95R157M020CSAS
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 150UF 20V 20% 2824
Podatkovni listi: T95R157M020CSAS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T95R157M020CSAS
Številka dela T95R157M020CSAS Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 150UF 20V 20% 2824 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 14991 pcs Podatkovni list T95R157M020CSAS.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Serija TANTAMOUNT®, T95 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2824 (7260 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Koda proizvajalca R Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.80mm) Lastnosti High Reliability
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 140 mOhm
natančen opis 150µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V 2824 (7260 Metric) 140 mOhm Zmogljivost 150µF