T95R336M035LSAL
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T95R336M035LSAL
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 33UF 35V 20% 2824
Podatkovni listi: T95R336M035LSAL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T95R336M035LSAL
Številka dela T95R336M035LSAL Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 33UF 35V 20% 2824 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 12548 pcs Podatkovni list T95R336M035LSAL.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Serija TANTAMOUNT®, T95 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2824 (7260 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Koda proizvajalca R Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.80mm) Lastnosti High Reliability
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 mOhm
natančen opis 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V 2824 (7260 Metric) 200 mOhm Zmogljivost 33µF