T95R337M010CSSL
pregled izdelka
Številka dela: T95R337M010CSSL
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 330UF 10V 20% 2824
Podatkovni listi: T95R337M010CSSL.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T95R337M010CSSL
Številka dela T95R337M010CSSL Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 330UF 10V 20% 2824 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 18884 pcs Podatkovni list T95R337M010CSSL.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Serija TANTAMOUNT®, T95 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2824 (7260 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Koda proizvajalca R Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.80mm) Lastnosti High Reliability
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 45 mOhm
natančen opis 330µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 2824 (7260 Metric) 45 mOhm Zmogljivost 330µF