T95S684M025CSAL
pregled izdelka
Številka dela: T95S684M025CSAL
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 0.68UF 25V 20% 1507
Podatkovni listi: T95S684M025CSAL.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T95S684M025CSAL
Številka dela T95S684M025CSAL Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 0.68UF 25V 20% 1507 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 37616 pcs Podatkovni list T95S684M025CSAL.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
Serija TANTAMOUNT®, T95 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1507 (3718 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Koda proizvajalca S Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.056" (1.42mm) Lastnosti High Reliability
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 Ohm
natančen opis 0.68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 1507 (3718 Metric) 5 Ohm Zmogljivost 0.68µF