T95V685K010CSSL
pregled izdelka
Številka dela: T95V685K010CSSL
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 6.8UF 10V 10% 1410
Podatkovni listi: T95V685K010CSSL.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T95V685K010CSSL
Številka dela T95V685K010CSSL Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 6.8UF 10V 10% 1410 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 49086 pcs Podatkovni list T95V685K010CSSL.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.143" L x 0.104" W (3.63mm x 2.65mm)
Serija TANTAMOUNT®, T95 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1410 (3727 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Koda proizvajalca V Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.061" (1.55mm) Lastnosti High Reliability
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2 Ohm
natančen opis 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 1410 (3727 Metric) 2 Ohm Zmogljivost 6.8µF