T95Z336K010HSAL
pregled izdelka
Številka dela: T95Z336K010HSAL
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 33UF 10V 10% 2910
Podatkovni listi: T95Z336K010HSAL.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T95Z336K010HSAL
Številka dela T95Z336K010HSAL Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 33UF 10V 10% 2910 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 27479 pcs Podatkovni list T95Z336K010HSAL.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
Serija TANTAMOUNT®, T95 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2910 (7227 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Koda proizvajalca Z Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.114" (2.90mm) Lastnosti High Reliability
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 400 mOhm
natančen opis 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 2910 (7227 Metric) 400 mOhm Zmogljivost 33µF