TH3C106M020C1100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TH3C106M020C1100
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 10UF 20V 20% 2312
Podatkovni listi: TH3C106M020C1100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TH3C106M020C1100
Številka dela TH3C106M020C1100 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 10UF 20V 20% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 177977 pcs Podatkovni list TH3C106M020C1100.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TANTAMOUNT®, TH3 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.1 Ohm
natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 1.1 Ohm Zmogljivost 10µF