TLZ2V7-GS08
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
TLZ2V7-GS08 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLZ2V7-GS08
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD80
Podatkovni listi: TLZ2V7-GS08.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLZ2V7-GS08
Številka dela TLZ2V7-GS08 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD80 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1968560 pcs Podatkovni list TLZ2V7-GS08.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 200mA
Toleranca - Paket naprave za dobavitelja SOD-80 MiniMELF
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 100 Ohms natančen opis Zener Diode 2.7V 500mW Surface Mount SOD-80 MiniMELF