TLZ36B-GS08
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
TLZ36B-GS08 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLZ36B-GS08
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 36V 500MW SOD80
Podatkovni listi: TLZ36B-GS08.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12500 pcs
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLZ36B-GS08
Številka dela TLZ36B-GS08 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 36V 500MW SOD80 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2907584 pcs Podatkovni list TLZ36B-GS08.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 36V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 200mA
Toleranca - Paket naprave za dobavitelja SOD-80 MiniMELF
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Druga imena TLZ36B-GS08-ND
TLZ36B-GS08GITR
delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 75 Ohms
natančen opis Zener Diode 36V 500mW Surface Mount SOD-80 MiniMELF Trenutna - povratna puščanja @ Vr 40nA @ 31.2V