TM3B156K016CBA
pregled izdelka
Številka dela: TM3B156K016CBA
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka TM3156K016BCBA
Podatkovni listi: TM3B156K016CBA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TM3B156K016CBA
Številka dela TM3B156K016CBA Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis TM3156K016BCBA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 131026 pcs Podatkovni list TM3B156K016CBA.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TANTAMOUNT®, TM3 Pakiranje Bulk
Paket / primer 1411 (3528 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti High Reliability Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2 Ohm natančen opis 15µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm
Zmogljivost 15µF