TM3B685K016LBA
pregled izdelka
Številka dela: TM3B685K016LBA
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka TM3685K016BLBA
Podatkovni listi: TM3B685K016LBA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TM3B685K016LBA
Številka dela TM3B685K016LBA Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis TM3685K016BLBA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126263 pcs Podatkovni list TM3B685K016LBA.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TANTAMOUNT®, TM3 Pakiranje Bulk
Paket / primer 1411 (3528 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti High Reliability Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.5 Ohm natančen opis 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 2.5 Ohm
Zmogljivost 6.8µF