TM3C156M016EBA
pregled izdelka
Številka dela: TM3C156M016EBA
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka TM3156M016CEBA
Podatkovni listi: TM3C156M016EBA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TM3C156M016EBA
Številka dela TM3C156M016EBA Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis TM3156M016CEBA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73181 pcs Podatkovni list TM3C156M016EBA.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TANTAMOUNT®, TM3 Pakiranje Bulk
Paket / primer 2312 (6032 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti High Reliability Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 400 mOhm natančen opis 15µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 400 mOhm
Zmogljivost 15µF