TM3C226K020EBA
pregled izdelka
Številka dela: TM3C226K020EBA
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka TM3226K020CEBA
Podatkovni listi: TM3C226K020EBA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TM3C226K020EBA
Številka dela TM3C226K020EBA Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis TM3226K020CEBA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84192 pcs Podatkovni list TM3C226K020EBA.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TANTAMOUNT®, TM3 Pakiranje Bulk
Paket / primer 2312 (6032 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti High Reliability Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.1 Ohm natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 1.1 Ohm
Zmogljivost 22µF