TM3D336K016HBA
pregled izdelka
Številka dela: TM3D336K016HBA
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka TM3336K016DHBA
Podatkovni listi: TM3D336K016HBA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TM3D336K016HBA
Številka dela TM3D336K016HBA Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis TM3336K016DHBA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53297 pcs Podatkovni list TM3D336K016HBA.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TANTAMOUNT®, TM3 Pakiranje Bulk
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti High Reliability Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 700 mOhm natančen opis 33µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm
Zmogljivost 33µF