TM3E107M016CBA
pregled izdelka
Številka dela: TM3E107M016CBA
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka TM3107M016ECBA
Podatkovni listi: TM3E107M016CBA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TM3E107M016CBA
Številka dela TM3E107M016CBA Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis TM3107M016ECBA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39845 pcs Podatkovni list TM3E107M016CBA.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TANTAMOUNT®, TM3 Pakiranje Bulk
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Koda proizvajalca E
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm)
Lastnosti High Reliability Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 600 mOhm natančen opis 100µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm
Zmogljivost 100µF