TZX18A-TAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
TZX18A-TAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TZX18A-TAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 18V 500MW DO35
Podatkovni listi: TZX18A-TAP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TZX18A-TAP
Številka dela TZX18A-TAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 18V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3736043 pcs Podatkovni list TZX18A-TAP.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 18V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 200mA
Toleranca - Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
Druga imena TZX18A-TAP-ND
TZX18A-TAPGITB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 55 Ohms natančen opis Zener Diode 18V 500mW Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 13V