TZX33B-TAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
TZX33B-TAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TZX33B-TAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 33V 500MW DO35
Podatkovni listi: TZX33B-TAP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TZX33B-TAP
Številka dela TZX33B-TAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 33V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2867358 pcs Podatkovni list TZX33B-TAP.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 33V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 200mA
Toleranca - Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 120 Ohms
natančen opis Zener Diode 33V 500mW Through Hole DO-35 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 25V