VDRS07B040BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS07B040BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 68V 250A DISC 9MM
Podatkovni listi: VDRS07B040BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS07B040BSE
Številka dela VDRS07B040BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 68V 250A DISC 9MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 234623 pcs Podatkovni list VDRS07B040BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 68V Napetost Varistorja (Min) 61.2V
Napetost Varistorja (Max) 74.8V Serija VDRS
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 9mm
Druga imena 2322 593 54006
BC1403
VDRS07B040BSC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 56V
Največji AC volt 40V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 5.2J
natančen opis 68V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm Tok - napetost 250A
Zmogljivost @ Pogostost 1000pF @ 1kHz