VJ0402A8R2DXAPW1BC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0402A8R2DXAPW1BC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0402A8R2DXAPW1BC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0402
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0402A8R2DXAPW1BC
Številka dela VJ0402A8R2DXAPW1BC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 8.2pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 8.2pF Aplikacije General Purpose