VJ0402D1R2BLBAC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0402D1R2BLBAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0402D1R2BLBAC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1.2PF 100V C0G/NP0 0402
Podatkovni listi: VJ0402D1R2BLBAC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0402D1R2BLBAC
Številka dela VJ0402D1R2BLBAC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1.2PF 100V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 137721 pcs Podatkovni list VJ0402D1R2BLBAC.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.024" (0.61mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Serija VJ HIFREQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
natančen opis 1.2pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 1.2pF