VJ0402D470FLAAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0402D470FLAAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0402D470FLAAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 0402
Podatkovni listi: VJ0402D470FLAAP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0402D470FLAAP
Številka dela VJ0402D470FLAAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 86818 pcs Podatkovni list VJ0402D470FLAAP.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.024" (0.61mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Serija VJ HIFREQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
natančen opis 47pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 47pF