VJ0402H102KXBAC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0402H102KXBAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0402H102KXBAC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1000PF 100V X8R 0402
Podatkovni listi: VJ0402H102KXBAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0402H102KXBAC
Številka dela VJ0402H102KXBAC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1000PF 100V X8R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2156534 pcs Podatkovni list VJ0402H102KXBAC.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.024" (0.60mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Temperature natančen opis 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X8R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 1000pF Aplikacije General Purpose