VJ0402Y152KXAAC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0402Y152KXAAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0402Y152KXAAC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1500PF 50V X7R 0402
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
90000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0402Y152KXAAC
Številka dela VJ0402Y152KXAAC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1500PF 50V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.024" (0.60mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1500pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 1500pF