VJ0603A1R2CXAAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0603A1R2CXAAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0603A1R2CXAAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1.2PF 50V C0G/NP0 0603
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0603A1R2CXAAP
Številka dela VJ0603A1R2CXAAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1.2PF 50V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.038" (0.97mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 1.2pF