VJ0603D4R3CXBAJ
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0603D4R3CXBAJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0603D4R3CXBAJ
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 4.3PF 100V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: VJ0603D4R3CXBAJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0603D4R3CXBAJ
Številka dela VJ0603D4R3CXBAJ Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 4.3PF 100V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 281689 pcs Podatkovni list VJ0603D4R3CXBAJ.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija VJ HIFREQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
natančen opis 4.3pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 4.3pF